Funkcionáři závodu


Monika Krejčíková


Monika Krejčíková
Je to naše dlouholetá oddílová eRjednička. Nad vším bude bedlivě dohlížet a kontrolovat, brát na sebe hlavní zodpovědnost především za sportovní část našeho snažení.

Michal Smola


Michal Smola

Tak toto je teprve začínajíci bafuňář. Své dlouholeté skvělé závodní zkušenosti jednoznačně přetaví do podoby precizní klasické trati, která prověří Vaše rozhodování zda překrosit valašský žleb či ho chytře oběhnout. Především ale proklepne Vaše fyzické zdatnosti. Jak tvrdý a nekompromisní byl k treninku, tak postaví i tratě...

Tomáš Podmolík


Tomáš Podmolík
Již zkušený pořadatel, který Vás jistě nezklame především komplexním zajištěním mimosportovního servisu. Od nadstandardního zázemí přes občerstvení až po doprovodný program.

Bohumil Háj


Bohumil Háj
Oddílový kartograf s mapami po Evropě od Francie snad až po Ural. Poslední velká mapa byla část Vracovského mistrovství a na nejlepší evropské závodníky čeká mapa klasiky na letošním ME v Jeseníku. Toto všechno prochodil a promapoval. Dále se můžete podívat na jeho dílo na moři.

Petr Pernička


Petr Pernička
Bývalý předseda oddílu "Perník" se pomalu vrací po několika letech bafuňářského klidu a latence do organizačních oddílových struktur. V minulosti působil mj. jako člen Foot - O komise IOF, Senior Event Advisor IOF na JWOC 2005, R1 na závodě IOF World Ranking Event, člen mezinárodní jury na dvou WOC, ředitel MČR na klasické trati+štafet a mnoha závodů ŽA a ŽB, stavitel MČR ve sprintu, hlavní pořadatel mnoha dalších významných závodů, člen soutěžní komise a jako vedoucí skupiny pro hodnocení kvality závodů ČSOB, atd. Svůj návrat Vám představí sofistikovanou stavbou tratí midlu. Zajímavá vsuvka jistě bude i hliniště cihelny, těsně přiléhající k parcele jeho domu.

Naši sponzoři


Barum Continental
město Zlín Intaste SP SPORT SP sport

Saspira s.r.o.


        © SKOB Zlín 2015